کد مطلب : 353
تاریخ انتشار: يکشنبه ۳ مهر ۱۳۹۰
عالی پور خبر داد:
بازدید بیش از 200 هزار شهروند قمی از نمایشگاه پائیزه

قم نیوز: رئیس سازمان بازرگانی استان قم از رضایت 85 درصدی شهروندان از نمایشگاه پائیزه قم خبر داد و گفت: بیش از 200 هزار شهروند طی ده روز از این نمایشگاه بازدید کردند.
به گزارش قم نیوز، یونس عالی پور با اشاره به برپایی نمایشگاه پائیزه در استان قم اظهار داشت: استقبال مردمی از نمایشگاه پائیزه بسیار خوب بوده است به طوری که طی سرشماری به عمل آمده روزانه بیش از ۲۰ هزار نفر از نمایشگاه بازدید کرده اند.

وی افزود: در مدت ۱۰ روز برگزاری نمایشگاه بیش از ۲۰۰ هزار نفر از شهروندان از آن بازدید کردند و ما شاهد بازدید و خرید هموطنانمان از شهرهای همجوار مانند تهران ،اراک، ساوه، دلیجان و سایر شهرها نیز بودیم.

عالی پور علل موفقیت نمایشگاه و استقبال کم نظیر مردم را عرضه کالا با تنوع بالا، قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول عنوان کرد و گفت: امسال فضای نمایشگاه در حدود ۳۰۰۰ متر غرفه بندی شده بود که از تمام نمایشگاه های برگزار شده در دوره های قبل وسیع تر بوده است.

تخفیف ۲۰ تا ۳۵ درصدی کالا در نمایشگاه امسال

وی با اشاره به حضور کارشناسان و قیمت گذاری برروی کالاها قبل از عرضه در غرفه ها برای فروش اظهار داشت: با توجه به شروع سال تحصیلی، لوازم التحریر با ۳۵درصد و دیگر اقلام با ۲۰ درصد تخفیف و بدون واسطه به مصرف کنندگان عرضه شد.

رئیس سازمان بازرگانی استان قم گفت: برای افزایش سطح کیفی کالاهای مورد عرضه در نمایشگاه در این دوره سعی شد از تولید کنندگان برای شرکت در آن دعوت به عمل آید و ورود کالاهای چینی بی کیفیت نیز به نمایشگاه ممنوع شد.

وی در ادامه بیان داشت: پیش از برگزاری نمایشگاه در کلاس های توجیهی به غرفه داران در مورد نحوه برخورد با مشتری و رعایت حال بازدید کنندگان توضیحاتی داده شده و در زمان برگزاری نمایشگاه با غرفه دارانی که برخورد نامناسبی با ارباب رجوع داشتند برخورد شد تا جایی که یکی از غرفه ها به دلیل برخورد نامناسب تعطیل گردید.

عالی پور با اشاره به تهیه فرم های نظرسنجی گفت: از مراجعین و غرفه دارها نظرسنجی به عمل آمده است تا نقاط قوت و ضعف نمایشگاه مشخص شود و در نمایشگاه های آتی برنامه ریزی بهتری انجام گیرد.

رضایت ۸۵ درصدی مردم از نمایشگاه پائیزه قم

رئیس سازمان بازرگانی استان قم افزود: برآیند اولیه نظرسنجی ها نشان دهنده رضایت ۸۵ درصدی شهروندان از کیفیت و قیمت کالاهای عرضه شده در نمایشگاه است.

انتهای پیام/۱۰۵