کد مطلب : 120
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۰
پس از تشییع باشکوه توسط مردم قم؛
پیکر مادر شهیدان فاطمی به خاک سپرده شد

قم نیوز: مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مادر شهیدان فاطمی صبح امروز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم برگزار شد.
به گزارش قم نیوز، در پی درگذشت فخرالملوک اتحاد تبریزی مادر شهیدان حمیدرضا و فرید فاطمی مراسم تشییع و خاکسپاری این مرحومه از ساعت ۱۰ صبح امروز از میدان آستانه قم به سمت حرم حضرت معصومه(س) با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین موسی‌پور استاندار قم، حجت‌الاسلام والسملمین بنایی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

پس از انتقال پیکر مرحومه تبریزی به حرم مطهر، حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی امام جمعه قم بر این پیکر نماز میت خواند و سپس مراسم تشییع به سمت گلزار شهدای علی بن جعفر با شرکت گسترده آحاد مردم قم ادامه یافت.

پس از انتقال و تشییع پیکر این ام‌الشهدا به گلزار علی بن جعفر قم که دارنده نشان ملی ایثار بود، مراسم خاکسپاری برگزار شد و پیکر مرحومه تبریزی در آغوش خاک آرام گرفت.

این مادر شهید در سال ۱۳۱۰متولد شد و در کنار مرحوم علی محمد فاطمی فرزندان انقلاب را تربیت کرد و زمینه‌ساز سعادت ایشان شد و خود نیز همراه با دیگر مردم به دفاع از انقلاب، آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب برخاست.

وی پس از سال‌ها صبر بر داغ شکنجه‌ها و شهادت حمیدرضا و فرید فاطمی سرانجام به دلیل مشکلات ریوی در بیمارستان مهراد تهران روز یکشنبه جان به جان آفرین تسلیم کرد.

شایان ذکر است مجلس بزرگداشت مادر شهیدان فاطمی امشب بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد امیرالمومنین خیابان شهید فاطمی قم برگزار می‌شود.

انتهای پیام/105

جبهه هنرهای زیبا - قرارگاه نرجسیه
۱۳۹۰-۰۶-۲۶ ۰۹:۱۷:۰۲
باسمه تعالی شانه
با سلام و احترام
خبر درگذشت مادری فداکار و ایثارگر
مادر شهیدان جهان آرا
و مادر شهیدان فاطمی قمی
موجب تاثر و تالم خاطر گردید.
امیدواریم که تمامی مادران نسل امروز از مادران نسل دیروز
انقلاب و دفاع مقدس الگو بگیرند و فرزندان ولایی و مکتبی
تحویل جامعه بدهند.
از خداوند متعال برای آن مرحومه علو درجات و مهمانی شهیدانش
و برای بازماندگان صبر جزیل آرزومندیم.

با امید اینکه شرمنده شهدا و امامین خمینی و خامنه ای نشویم

جبهه هنرهای زیبا
قرارگاه نرجسیه