کد مطلب : 351
تاریخ انتشار: يکشنبه ۳ مهر ۱۳۹۰
صبح امروز صورت می‌گیرد؛
نمایشگاه حماسه ماندگار در قم آغاز به کار کرد

قم نیوز: نمایشگاه ارتقای سطح آگاهی و توانمندی گروه‌های پزشکی با عنوان حماسه ماندگار از امروز آغاز به کار می‌کند.
به گزارش قم نیوز، نمایشگاه ارتقای سطح آگاهی و توانمندی گروه پزشکی به همت معاونت بهداشت و درمان سپاه علی بن ابیطالب(ع)، بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی قم با هدف مقابله با ‌حملات نامتعارف(ش م ر) از ساعت ۱۱ صبح یکشنبه آغاز به کار می‌کند.

این نمایشگاه که دارای ۴۰ غرفه است، از روز یکشنبه سوم مهر ماه تا روز پنج‌شنبه هفتم مهر ماه از ساعت هشت صبح الی چهار بعد از ظهر میزبان جامعه پزشکی و عموم مردم است.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه مهدی مهدوی‌نژاد، فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) و شمس‌الدین حجازی، رئیس دانشکده علوم پزشکی قم حضور یافته و به ایراد سخن می‌پردازند.

در این نمایشگاه همچنین امکانات پدافندی جنگ نوین که به منظور مقابله با تسلیحات نامتعارف طراحی شده است در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه دوره‌های آموزشی برای کارکنان مراکز بهداشتی و درمانی به منظور آشنایی با روش‌های مقابله با تسلیحات نامتعارف و راه‌های پیشگیری و درمان برگزار می‌شود.

عرضه محصولات فرهنگی و کتاب و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در این نمایشگاه است که برای بازدید کنندگان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۰۳

فروغ فیلم‌های خانگی؛ خاموشی سینماها

به گزارش قم نیوز، سینما از جایگاه ویژه‌ای در کشور و جهان برخوردار است و مخاطبان و تماشاگران فراوانی ...