کد مطلب : 360
تاریخ انتشار: يکشنبه ۳ مهر ۱۳۹۰
با هدف سخنرانی در همایش تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت؛
محسن رضایی به قم سفر می‌کند‌

قم نیوز: دبیر همایش تجلیل از پیشکشوتان عرصه جهاد و شهادت از برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در قم با سخنرانی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
به گزارش قم نیوز، حجت‌الاسلام حمید نوروزنژاد امروز با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت اظهار کرد: این همایش در راستای گرامیداشت و پاسداست پیشکسوتان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به زحمات و ایثارگری‌های ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس وظیفه ایجاب می‌کند با برپایی این مراسم‌ها یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس و ایثارگری ایثارگران را گرامی داشته تا بتوانیم به وظیفه خود در این برهه از زمان عمل کرده باشیم.

رئیس اداره بیمه و رفاه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم عنوان کرد: حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی از دیگر وظایف بوده و این فعالیت‌ها قطره‌ای در برابر زحمات نسل‌های پیشین محسوب می‌شود تا در حفظ و تداوم اسلام و تمامیت ارضی کشور موثر واقع شود.

وی بیان کرد: آرامش کنونی به پاس زحمات، تلاش، ایثارگری و خون‌های شهدا است و این همایش قوت قلبی برای خانواده‌های معظم شهیدان محسوب می‌شود.

نوروز‌نژاد خاطرنشان کرد: ۵۰ درصد از کارکنان دفتر تبلیغات از ایثارگران هستند که این همایش به منظور تجلیل از مقام شامخ آنها برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: همایش تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت چهارم مهر ماه در سالن مرکز همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

دبیر همایش تجلیل از پیشکشوتان عرصه جهاد و شهادت با اشاره به برنامه‌های درنظر گرفته شده برای این همایش گفت: رئیس دفتر تبلیغات اسلامی به خیر مقدم در ابتدای این همایش پرداخته و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان سخنران این مراسم حضور دارند.

انتهای پیام/۱۰۵

فروغ فیلم‌های خانگی؛ خاموشی سینماها

به گزارش قم نیوز، سینما از جایگاه ویژه‌ای در کشور و جهان برخوردار است و مخاطبان و تماشاگران فراوانی ...