کد مطلب : 358
تاریخ انتشار: يکشنبه ۳ مهر ۱۳۹۰
در مسابقه نقاشی ویژه کودک و نوجوان اتفاق افتاد؛
تقدير از برترين‌های نقاشی کتاب در قم‌

قم نیوز: مسابقه نقاشی ویژه اعضای کودک و نوجوان به‌منظور تشویق و ترغیب آنان به مطالعه با موضوع اصلی کتاب و کتابخوانی در استان قم برگزار شد.
به گزارش قم نیوز، احمد آراسته‌فرد، کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم اظهار کرد: محورهای این مسابقه شامل کتابخانه، من و کتاب، کتاب غذای روح، با کتاب خوب مثل پرنده‌ها می‌شیم، با کتاب خوب خوابای خوب می‌بینیم، کتاب خوب همیشه به دردم می‌خوره، دوست دارم کتاب خوبم رو همه جا ببرم، با کتاب خوب دستم به همه جا می‌رسه، کتاب خوب مثل غذای خوشمزه است و داستان هایی که مادرم می‌خواند، بودند.

وی افزود: علاقه‌مندان در گروه سنی کودک و نوجوان می‌توانستند با انتخاب یکی از موضوعات در مسابقه شرکت کنند.

آراسته‌فرد ادامه داد: در این مسابقه ۶۰۰ نفر شرکت کردند و استفاده از هرگونه ابزار رنگ‌آمیزی اعم از گواش، آبرنگ، پاستل، مداد رنگی و مداد شمعی آزاد بود.

کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم گفت: ۲۰ نفر به عنوان برگزیدگان استانی انتخاب شدند که با اهدای جوایزی از آنان تقدیر و اسامی برگزیدگان مرحله کشوری از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام می‌شود.

وی افزود: به زودی در یکی از نگارخانه‌های قم نمایشگاهی از آثار ارسالی برپا خواهد شد و نقاشی‌های کودکان و نوجوانان با موضوع کتاب و کتابخوانی در معرض دید عموم مردم قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/۱۰۵

فروغ فیلم‌های خانگی؛ خاموشی سینماها

به گزارش قم نیوز، سینما از جایگاه ویژه‌ای در کشور و جهان برخوردار است و مخاطبان و تماشاگران فراوانی ...