کد مطلب : 303
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۰
حادثه در شهر بازی قم؛
سقوط از ترن هوایی یک کشته و 3 مجروح بر جای گذاشت

قم نیوز: معاون مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم از سقوط چهار نفر از ترن هوایی در شهر بازی قم خبر داد.
به گزارش قم نیوز،مهدی فراهانی اظهار داشت: شب گذشته بر اثر سقوط چهار نفر از بالای ترن هوایی شهر بازی قم واقع در میدان ۷۲ تن با مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های استان قم تماس گرفته شده و درخواست اعزام آمبولانس شد.

وی اضافه کرد: پس از تماس تلفنی سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و با حضور به موقع خود در محل، مجروحین حادثه را در کمترین زمان ممکن به مراکز درمانی استان انتقال دادند.

فراهانی در ادامه بیان داشت: با وجود حضور به موقع نیروهای امدادی در محل حادثه و انجام عملیات احیا متاسفانه یکی از مصدومان پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد، اما سه مصدوم دیگر بستری شدند تا مراحل درمانی مناسب بر روی آنها انجام شود.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با انتفاد از اختصاص ندادن محلی مناسب برای حضور شبانه روزی نیروی‌های امدادی اورژانس ۱۱۵در اینگونه اماکن شلوغ و پر رفت و آمد تصریح کرد: بررسی دائم وسایل بازی از الزامات این گونه مکان‌ها است که باید از طرف مسئولین به طور دائم انجام شود.

وی در پایان از انجام ۱۵۵ ماموریت تصادفی و غیرتصادفی، وقوع ۶۶ مورد تصادفات شهری و جاده‌ای با ۹۸ مجروح و ۳۵ مورد تصادفات موتورسیکلت با ۵۵ مجروح توسط مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم خبر داد.

انتهای پیام/ ۱۰۳

واژگوني خودروي سواري 5 كشته و مجروح برجاي گذاشت

به گزارش قم نیوز، مهدی فراهانی امروز اظهار داشت: شب گذشته طی تماسی با مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌...